کاوشگران صنعت پارس آرین از گوشی خود برای باز کردن در اتاق هتل استفاده کنید | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

از گوشی خود برای باز کردن در اتاق هتل استفاده کنید

keylessاگر روزی به شهر نیویورک آمریکا سفر کنید و در یکی از هتل های مدرن این شهر اقامت کنید قادر خواهید بود که به جای کارت اعتباری یا کلید ، از گوشی هوشمند برای باز کردن در اتاق خود استفاده کنید.

یکی از شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی هتل ها اخیرا یک سیستمی را طراحی کرده است که به کمک یک عدد گوشی هوشمند و یک برنامه مخصوص که در این گوشی نصب می شود می توان در اتاق را باز و قفل کرد و از باز یا بسته بودن در اطلاع پیدا کنید.

شاید منتظر بودن طولانی در صف برای گرفتن کلید از پذیرش هتل و پیدا کردن آن ، کاری بیهوده و وقت تلف کردنی باشد اما مشتریان این هتل ها می توانند علاوه بر این کار ، هزینه های مربوط به اتاق خود را نیز پرداخت کنند.

طبق گفته ی مدیر عامل شرکت سازنده این تکنولوژی ، این ویژگی قرار است در آینده به عنوان یک استاندار در صنعت هتل داری تبدیل شود و کلید دیگر از هتل ها منسوخ شود ، این تکنولوژی برای اولین بار در جهان استفاده می شود و قرار است در آینده به عنوان یک برنامه مدیریت هتل استفاده شود.

keyless

این تکنولوژی با کمک بلوتوث اجرا می شود که برای استفاده از آن باید گوشی شما آیفون ۴S یا مدل های بالاتر باشد یا بر روی گوشی هایی که از اندروید ۴٫۳ استفاده می کنند نیز قابل اجرا است. اتصال به بلوتوث نیز به کمک یک سنسور که در روی درب اتاق کار گذاشته عمل می کند و درب های اتاق نیز به کمک قدرت باتری قفل و بسته می شوند.

این تکنولوژی کمک بسیار زیادی در صرفه جویی در وقت و هزینه مسافران در این هتل ها خواهد شد ، و این ایده نیز ممکن است مسافران زیادی را برای تجربه این کار به سوی بکشاند.