کاوشگران صنعت پارس آرین تبدیل آیفون به دوربین ببین و بگیر با Snappgrip | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

تبدیل آیفون به دوربین ببین و بگیر با Snappgrip

lewebDSC00318_verge_super_wide-004-500px-www.kspgroup.ir

عکاسی با دوربین اسمارت فون ها معمولا با دردسرهایی همچون لمس ناخواسته صفحه نمایش، لرزش دست، یا زوم مشکل ساز همراه است. اما اکنون یک شرکت تازه کار انگلیسی به نام Snappgrip تنها با هدف حل این مشکل پا به عرصه گذاشته است. آنها می هواهند به کاربران آیفون کمک کنند تا یک دستی با اسمارت فون شان عکاسی کنند.

این ابزار در واقع یک کنترل بلوتوث برای بخش عکاسی آیفون است که به پشت آن متصل می شود و به شکل موثری آن را تبدیل به یک دوربین ببین و بگیر یا پوینت-اند-شوت ساده می کند. این محصول هنوز یک ایده اولیه است و مشخص نیست که چه زمانی بتواند تبدیل به محصولی واقعی گردد، اما همین ایده هم به تنهایی جذاب و گیرا است.

با اتصال این کنترل به پشت اسمارت فون، کاربر می تواند زوم کرده، فوکوس نماید و یا اینکه تنظیم Mode های عکاسی را تغییر دهد. این کارها با دکمه هایی شبیه دیگر دوربین های دیجیتال انجام می شوند.

این محصول اکنون با آیفون 4 و 4S و 5 سازگار بوده و تولید کنندگان آن در حال آماده سازی نسخه ای ویژه گلکسی اس سوم هستند. در ادامه مطلب می توانید گالری تصاویر این گجت کاربردی را ببینید.

lewebDSC00320_verge_super_wide-005-500px-www.repro.ir2

lewebDSC00320_verge_super_wide-005-500px-www.repro.ir2

برچسب ها