کاوشگران صنعت پارس آرین توئیتر روشی جدید برای جذب تبلیغات در توئیتر ارائه می کند | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

توئیتر روشی جدید برای جذب تبلیغات در توئیتر ارائه می کند

توئیتر ویژگی جدیدی اضافه کرده که تصاویر و ویدئوهای مرتبط با رویدادهای خبری را در بخش توئیتر مومنتس نمایش می دهد. این اقدام برای جذب تبلیغات انجام شده است.

براساس گزارش خبرگزاری مهر به نقل از میل آنلاین، توئیتر تصمیم دارد ویژگی جدیدی با نام camera-first ارائه کند. این ابزار تصاویر و ویدئوهای مربوط به رویدادهای مهم خبری را بنابر موقعیت مکانی در بخش Twitter Moments نمایش می دهد. این در حالی است که توئیتر روزگذشته اعلام کرد مشغول افزودن یک ویژگی الگوریتمی مربوط به اخبار در این اپلیکیشن می باشد. البته این اقدام توئیتر در رقابت با اسنپ چت ارائه شده است. اسنپ چت نیز ویژگی camera-first عرضه کرده که پست های کاربران در قسمت Snap Map را با توجه به موقعیت مکانی یا یک رویداد خاص مشخص می نماید. سپس این پست ها را به استوری مربوط با رویداد یا موقعیت مکانی در پلتفرم Discover خود می افزاید. علت دیگر توئیتر از این اقدام جذب تبلیغات بیشتر عنوان شده است. زیرا برندهای مختلف می توانند تبلیغات خود را بین تصاویر و ویدئوها در بخش Moments قرار دهند.