کاوشگران صنعت پارس آرین روشی برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل و الکسا به صورت کاذب | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

روشی برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل و الکسا به صورت کاذب

seoدر ایران هم بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل و الکسا برای صاحبان وب سایت‌ها بسیار مهم است ولی در این میان سایت های زیادی وجود دارند که تنها منبع درآمد آنها از طریق کسب آگهی و تبلیغات است و بنابراین میخواهند به مشتریان احتمالی ثابت کنند که دارای رتبه بالایی در الکسا هستند و در نتیجه بازدیدکنندگان روزانه بسیاری دارند و از این طریق آگهی‌های بیشتری را از مشتریان دریافت کنند. مسلما کاربران در هنگام ورود به یک وب سایت بیشتر به کیفیتمحتوای سایت توجه میکنند اما برای اکثر مدیران وب سایت های ذکر شده تنها رتبه الکسا اهمیت دارد و از هیچ کاری برای بالا بردن رتبه سایت در الکسا رویگردان نیستند. حتی اگر روش های فوق نوعی تقلب بشمار روند! مسلم است که وب سایت‌هایی در کسب تبلیغات موفق تر عمل میکنند که دارای بازدیدکننده بیشتری باشند و مدیران وب سایت های تبلیغ گیرنده هم میخواهند به هر روش رتبه سایت خود را در الکسا بالا نشان دهند.

با این که وب سایت الکسا در محاسبه رتبه واقعی یک وب سایت بسیار دقیق و وسواسی عمل میکند اما با این حال هنوز هم روش هایی برای گول زدن الکسا وجود دارند. وب سایت الکسا برعکس بسیاری از وب سایت های دیگر به شما اجبار نمیکند تا کد و یا تولباری را در وب سایت خود فراخوانی نمایید و در واقع با این کار ثابت میکند که در محاسبات رتبه بدون نظر خاصی و به صورت عادلانه عمل میکند اما در این میان مدیران روش های دیگری را برای بالا بردن رتبه اجرا میکنند که البته هیچ یک سالم نیست و به صورت تقلبی رتبه را بالا میبرند. از جمله این روش ها فرستادن IP های فراوان به سمت وب سایت هدف است. در واقع با این کار ، مدیران متقلب میخواهند الکسا و یا حتی گوگل را متقاعد کنند که وب سایت آنها بازدیدکننده زیادی دارد.اما دقت کنید که ممکن است این روش در ابتدا باعث بالا بردن رتبه سایت شما شود اما پس از مدتی الکسا و گوگل به حقه شما پی خواهند برد و حتی ممکن است وب سایت شما را در لیست سیاه قرار دهند و برای همیشه از گوگل و یا وب سایت الکسا حذف و محروم شوید.

یکی دیگر از روش های رایج فعلی نمایش وب سایت در یک فریم در یک پنجره POP UP است . دقت کنید با این که این کار از نظر الکسا و گوگل تخلف محسوب نمیشود اما از دید اکثر کاربران آزار دهنده است. پس این روش هم برای بالا بردن رتبه توصیه نمیشود.

در یک کلام بهترین روش بالا بردن رتبه در گوگل یا الکسا بهتر کردن محتوای مطالب وب سایت شماست. با استفاده از مطالب مفید و جامع میتوانید رتبه سایت خود را به صورت سالم و بدون تقلب و البته با سرعتی کمتر بالا ببرید اما در عوض هیچوقت نگران پایین آمدن و یا حذف شدن وب سایت خود در سایت های مرجع مانند گوگل یا الکسا نخواهید بود. پس به کیفیت مطالب اهمیت فراوانی دهید. سایت شما به صورت خودکار پس از تلاش شما دارای رتبه بالا خواهد شد.