کاوشگران صنعت پارس آرین ساعت هوشمند ، این بار در قد و قواره یک گوشی واقعی | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

ساعت هوشمند ، این بار در قد و قواره یک گوشی واقعی

new-wearable-big-smart-watch-4مهمترین قابلیت ساعت‌های هوشمند در ارتباط آن‌ها با تلفن هوشمند است.در واقع این ساعت‌ها قرار است مکمل تلفن هوشمند بوده و انجام برخی از امور را از طریق ساعت و بدون نیاز به خارج کردن تلفن از داخل کیف یا جیب شما میسر کنند.

به گفته ی برخی از کارشناسان ساعت های هوشمند فقط برای مسائل معمولی نظیر خواندن اس ام اس، آگاه شدن از وضعیت آب و هوا، جواب یا رد کردن تماس و … استفاده می شوند که کارایی آن ها را محدود می کند. اما بایید ساعت های هوشمند طوری طراحی شوند که از آن ها بتوان به عنوان یک گجت جداگانه استفاده کرد.

old smart watchاولین ساعت های هوشمند را می توانیم همان ساعت هایی دیجیتالی که در دوران کودکی به دور دست خود می بستیم بدانیم. این ساعت ها دیجتالی بودند و روی بسیاری از آن ها ماشین حساب وجود داشت. همچنین ساعت های دیجیتالی ای وجود داشتند که می توانستید با آن بازی کنید.
گفتنی است در سال های اخیر، گجت های پوشیدنی با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان مواجه شده اند که در این میان ساعت های هوشمند بازار خرید مناسبی را به دست آورده اند.

حال گجت جدید و متفاوتی عرضه شده که همانند یک ساعت بر روی مچ کاربر بسته می شود و می تواند امکانات جدیدی را همانند ساعت های هوشمند در اختیار کاربرانش قرار دهد،اما این بار این ساعت هوشمند در اندازه یک گوشی ظاهر شده است.

new wearable big smart watch (1)

این گجت که مطمئنا طرفداران بسیار زیادی را برای خود پیدا خواهد کرد سال جاری به بازارهای جهانی عرضه می شود.
این محصول ساخت Rufus Labs بوده و یک گوشی هوشمند متفاوت است. این محصول با هدف استفاده روی مچ دست کاربران و به عنوان ساعت های هوشمند تولید شده که از قابلیت های آن می توان به صفحه نمایش۳.۲ اینچی و همینطور Android KitKat  اشاره کرد.new wearable big smart watch (1)طبق ادعای شرکت سازنده کاربران با استفاده از این گجت می توانند از امکانات و قابلیت هایی به مراتب بیشتر از ساعت های هوشمند برخوردار شوند زیرا این گجت علاوه بر قابلیت های ساعت های هوشمند همانند یک گجت پوشیدنی نیز عمل می کند.

new wearable big smart watch (3)

new wearable big smart watch (5)
این گجت از میکروفون و همینطور بلوتوث نیز برخوردار شده تا بتواند تماس های تلفنی روی موبایل آیفون را نیز پاسخگو باشد.این گجت می تواند جایگزین موبایل، کیف های پول یا حتی ساعت ها شده و دوره جدیدی را در دنیای فناوری رقم بزند.
گفتنی است این گجت در سه مدل و حافظه های ۱۶ و ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه خواهد شد.