کاوشگران صنعت پارس آرین طراحی خلاقانه: 10 موبایل عجیب و جذاب | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

طراحی خلاقانه: 10 موبایل عجیب و جذاب

امروز در «طراحی خلاقانه» می خواهم ده گوشی موبایل جالب و عجیب را معرفی کنم طراحان این موبایل ها سعی در استفاده از روش های مختلفی برای جذاب تر کردن موبایل ها کرده اند و گوشی هایی را طرح کرده اند که به هر چیزی شبیه اند به جز یک موبایل های امروزی! امیدوارم لذت ببرید.
طراحی خلاقانه: 10 موبایل عجیب و جذاب

 

 

 

 

 

 

 

 

1- Nokia 888 طرحی از Tamer Nikisci

 

Nokia 888 یک موبایل است که به شما اجازه می دهد آن را به هر شکلی در بیاورید و فرم آن را با توجه به نیازتان تغییر دهید! شما می توانید آن را بچرخانید هم کنید یا حتی مثل خودکار آن را در جیب لباس خود قرار دهید. همچنین این گوشی به صورت خودکار خود را با شرایط وفق داده و بهترین فرم را در هر لحظه به خود می گیرد و شما می توانید فرم دلخواه خود را برای شرایط مختلف تعیین کنید و آن را ذخیره کنید برای مثال می توانید تعیین کنید هنگام برقراری تماس صوتی به شکل یک گوشی معمولی تبدیل شود. همچنین می توانید فرم های مختلف را با دیگران به اشتراک بگذارید برای مثال می توانید با شکل یک قلب را بسازید و آن را برای دوست خود ارسال کنید.

 

 

2- Tarati طرحی از Nonobject

 

 

این گوشی لمسی نیست ولی هیچ کلیدی هم در آن بکار نرفته! برای تماس گرفتن با این گوشی موبایل باید انگشت خود را درون سوراخ های این گوشی فرو کنید! یک روش بسیار جالب برای تماس گرفتن. اما کسانی که انگشتان بزرگی دارند بهتر است فکر یک گوشی دیگر را بکنند

 

 

3- Brix طرحی از Seokwong hong

 

 

Brix یک گوشی موبایل معمولی است مانند تمام گوشی های امروزی با آن می توانید تماس بگیرید عکس ها و فیلم های خود را مشاهده کنید به موسیقی گوشی کنید به اینترنت متصل شوید همه ی کارهایی که یک گوشی معمولی انجام می دهد اما چیزی که باعث شده در لیست 10 تایی ما قرار بگیرد این است که Brix می تواند به گوشی های هم نوع خود بچسبد و به یک گوشی با صفحه نمایش بزرگ تر تبدیل شود!

 

 

4- soft mobile phone طرحی از Roman Kriheli

 

 

تصور کنید موبایل تان مثل یک پلاستیک انعطاف پذیر باشد! این گوشی از جنس یک نوع پلاستیک انعطاف پذیر است و شما به راحتی می توانید آن را خم کنید یا به اطراف پرت کنید یا حتی روی آن بشینید! این گوشی فقط تغییر شکل خواهد داد و به این راحتی ها خراب نمی شود. صفحه نمایش این گوشی شبیه یک کاغذ صاف و انعطاف پذیر است ولی در شرایط مختلف شکل آن تغییر می کند تصویر زیر این گوشی را در حالتی که پف کرده است نشان می دهد!

 

 

5- Dial phone طرحی از Jung dae hoon

 

 

این گوشی فقط یک حلقه است اما می توانید با آن تماس تلفنی نیز برقرار کنید! این گوشی با استفاده از پرتو های نور اعداد را به شما نمایش می دهد و شما با لمس آن می توانید تماس بگیرید. این گوشی همچنین اطلاعاتی از قبیل تاریخ و ساعت را به نحوی بسیار زیبا و جذاب روی دست شما نمایش می دهد.

 

 

6- mobile script phone طرحی از Aleksandr Mukomelov

 

 

این وسیله هم یک موبایل است هم یک تبلت! در واقع هر زمان که نیاز دارید می توانید صفحه نمایش کشویی آن را بیرون بیاورید و از آن استفاده کنید. می توانید به راحتی با این صفحه نمایش فیلم های خود را مشاهده کنید یا بازی های گرافیکی انجام دهید و به راحتی تایپ کنید. شما با این گوشی لذت استفاده از موبایل و تبلت را همزمان خواهید داشت. کاور پشتی این گوشی که  از جنس نانو می باشد بدلیل نیاز مبرم گوشی به باتری از سلول خورشیدی ساخته شده و نور خورشید را به انرژی برای باتری تبدیل می کند

 

 

7- “______” طرحی از Marc Schömann

 

 

همانطور که می بینید این گوشی نامی ندارد! واقعا طراحش تمام تلاش خودش را برای عجیب کردن این گوشی کرده است!  اما نداشتن نام دلیل این حرف من نیست بلکه دلیل آن این است که این گوشی نه کلید دارد نه لمسی است حتی شارژر این گوشی هم با بقیه گوشی ها متفاوت است. این گوشی فقط برای تماس گرفتن ساخته شده است اما آن را با تلفن داخل خانه اشتباه نگیرید چرا که مانند یک تلفن همراه می توانید آن را با خود حمل کنید و از آن استفاده کنید. این گوشی بی نام مانند قفل های رو کیف ها می ماند و شما باید کلید های آن را بچرخانید تا بتوانید شماره بگیرید و بعد هم با چرخاندن بالای آن تماس را قطع یا وصل کنید! این گوشی بدلیل ساده بودن و کارایی کم باتری بسیار قوی دارد.

 

 

8- Soft phone طرحی از Qian Jiang

 

 

این گوشی با هر گوشی که تا کنون دیده اید متفاوت است چون این گوشی از بیش از یک صفحه تشکیل شده! و شما می توانید این صفحه ها را از دستگاهی که این صفحه ها را نگه می دارد جدا کنید و هر کدام را که نیاز داشتید حمل کنید. این گوشی فقط برای برقراری تماس صوتی و تصویری و ارسال پیامک و گفتگو (چت) ساخته شده. Soft Phone به همراه گوشی های بلوتوث می باشد و شما می توانید این گوشی ها را به وسیله ی خود گوشی شارژ کنید.

 

 

9- Wearable Mobile طرحی از Sunman Kwon

 

 

این موبایل هم برای برقراری تماس صوتی و تصویری و ارسال پیامک و گفتگو (چت) ساخته شده و قابل اتصال به اینترنت 3.5G و 4G می باشد. این گوشی به گونه ای می باشد که شما باید آن را بپوشید و از کیبورد مجازی آن که روی انگشت های شما نمایش داده می شود برای نوشتن متن استفاده کنید. این گوشی همچنین دارای دو صفحه نمایش یکی برای نمایش تصویر مخاطب و دیگری برای نمایش متن می باشد.

 

 

10- Moto Concept طرحی از Joseph liang

 

 

ساده و کوچک و محکم! ویژگی های این موبایل ناز و زیبا می باشد. این گوشی فقط برای برقراری تماس صوتی می باشد و دارای یک باتری قوی و همچنین بدنه بسیار محکم می باشد.