کاوشگران صنعت پارس آرین ویدیویی از آیفون 7 پلاس - فیلم نمایشی دموی آیفون 7 پرو فاش شد | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

ویدیویی از آیفون 7 پلاس – فیلم نمایشی دموی آیفون 7 پرو فاش شد

iphn7در روزهای اخیر تصاویر و ویدیوهایی از آیفون ۷ اپل فاش شده بود، اما خبری از آیفون ۷ پلاس یا آیفون ۷ پرو نبود، حال آنکه ساعاتی پیش ویدیویی از نسخه‌ی بزرگ‌تر نسل جدید آیفون اپل فاش شده است که نشان از بهره‌گیری از دوربین دوگانه در پشت این گوشی هوشمند دارد. با ما همراه باشید.

پس از آنکه ویدیو و تصاویری از آیفون ۷ اپل فاش شد، حال شاهد انتشار ویدیویی هستیم که در آن می‌توان آیفون ۷ پلاس یا آیفون ۷ پرو را رویت کرد. در این ویدیو که از کیفیت خوبی نیز برخوردار است، می‌توان سه دستگاه آیفون ۷ پلاس را با رنگ‌های مختلف مشاهده کرد که روی هم قرار گرفته و در بالای این سه دستگاه نیز آیفون ۷ قرار دارد. رنگ‌های مورد استفاده در آیفون‌های مورد نظر شامل خاکستری، نقره‌ای و رزگلد است. آیفون ۷ بالایی نیز برای درک سایز برادر بزرگ‌تر در تصویر گنجانده شده است.

در این تصویر لبه‌ی پایینی و همچنین پشت گوشی قابل مشاهده نیست و از این‌رو نمی‌توان در خصوص حذف جک هدفون یا اضافه شدن Smart Connector اظهار نظر کرد. در ماه‌های اخیر شایعات متعددی در خصوص نسخه‌های آیفون ۷ منتشر شده است. برای مثال بسیاری از گمانه‌ها حکایت از این داشت که آیفون ۷ در نسخه‌ی معمولی، پلاس و پرو راهی بازار خواهد شد که در نسخه‌ی پرو شاهد بهره‌گیری از دوربین دوگانه و Smart Connector خواهیم بود، حال آنکه ایوان بلس، در روزهای اخیر از عرضه‌ی آیفون ۷ تنها در دو نسخه سخن گفت. این دو نسخه شامل آیفون ۷ و آیفون ۷ پرو خواهند بود.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که نمی‌توان با مشاهده‌ی این ویدیوها در مورد نسخه‌ی نهایی اظهار نظر کرد، چراکه صحت ویدیو‌های فاش شده قابل تایید نیست.

منبع GSMARENA