کاوشگران صنعت پارس آرین ipad با صفحه نمایش ۱۲٫۹ اینچ تولید خواهد شد | دانلود پروژه رایگان و تازه های تکنولوژی و کامپیوتر
۰

ipad با صفحه نمایش ۱۲٫۹ اینچ تولید خواهد شد

12.9-inch iPadبه گزارش کره تایمز، یکی از منابع تولید کننده صفحه نمایش های شرکت اپل، در روز سه شنبه در گفتگوی تلفنی ادعا کرده است که این شرکت قصد دارد در اوایل سال ۲۰۱۴ یک مدل از آیپد را با صفحه نمایش ۱۲.۹ اینچی روانه بازار کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و به نقل از انجمن تخصصی آیفون،  بر اساس تحقیقات محلی و علاقه مندی بازار رو به رشد صفحه نمایش های بزرگتر در تبلت ها، اپل نیز تمایل دارد تا برای به سبقت بردن گوی رقابت از شرکتهایی نظیر سامسونگ و ال جی، اولین تبلت با این ابعاد را رونمایی کند. این مقام کره ای نیز بیان کرد که در حال حاضر تولید این صفحه نمایش در کارخانه های کره جنوبی اغاز گردیده است.

اپل برای حفظ و حتی بالاتر بردن کیفیت صفحه نمایش این آیپد جدید با نام مستعار “iPad Pro” وارد عرصه صفحه نمایش های با کیفیت فوق العاده بالا (UHD) یا Ultra high-definition خواهد شد. تعداد پیکسلهای بیشمار و بیشتر از آیپد ۹.۷ اینچی، کیفیت آن را نیز به شدت افزایش خواهد داد.

از قرار معلوم و بنا به گفته مقامات انجمن صنعت صفحه نمایش (KDIA)، سامسونگ در حال توسعه صفحه نمایش اختصاصی OLED خود در ابعاد ۱۰ و ۱۳ اینچی برای نسل بعدی تبلت های خود در سال آینده میباشد. بنابراین با این حرکت و در صورت عرضه آیپد جدید توسط اپل، باز هم این شرکت اولین تولیدکننده  تبلت در این اندازه در دنیا خواهد بود  و پیش بینی میشود گوی سبقت را به میزان قابل توجه از رقبای خود برباید.